В попередньому турі лігурійці реанімувались за провал у другій половині сезону (4 поразки та 3 нічиї), вигризши тріумф над Інтером (2:1). Переможний пенальті для Спеції заробив Віктор Коваленко. Однак поєдинок проти Сассуоло український півзахисник знову розпочав на лаві запасних.

Господарі до перерви були ближчими до голу. Доменіко Берарді на 34-й хвилині не вистачило кількох сантиметрів, щоб відкрити рахунок. Далі Матеус Енріке змарнував найгостріший момент у воротарському майданчику Дронговскі, відгукнувшись головою на навісну передачу. Бартоломей дивом витягнув м'яч з-під поперечки. Тож на перерву команди пішли з нулями на табло.

У другій половині Сассуоло отримав право пробити 11-метровий. Гравець Спеції зіграв рукою у власному штрафному. Дронговскі ледь не потягнув пенальті від Берарді, однак м'яч прослизнув у сітку воріт. Коваленко так і не вийшов на поле. Зрештою, лігурійці не змогли врятуватись від поразки – 0:1.

Отже, Сассуоло стрибнув з 13 на 10 сходинку (36 очок). Спеція залишається на 17 місці (24 залікові бали).