Нагадаємо, поєдинок у Португалії завершився бойовою нічиєю. Рахунок відкрили "каноніри" – відзначився Саліба, але ще до перерви статус-кво відновив Інасіо. У другому таймі Спортінг вирвався вперед завдяки голу Паулінью. Але підопічні Артети зуміли врятуватися: Джака бив із дальньої відстані, йому допоміг рикошет від Моріти – 2:2. Зінченко вийшов на поле з перших хвилин і запам'ятався самовідданою, подекуди брутальною боротьбою.

Гра у Лондоні розпочнеться сьогодні, 16 березня о 22:00. Переглянути єврокубкову дуель за участі українця можна на MEGOGO за наявності відповідної підписки. Цього разу Артета знову довірив українському легіонерові місце у стартовому складі

Стартові склади команд

Арсенал: Ремслейл – Зінченко, Гебріел, Саліба, Саліба, Томіясу – Вієйра, Джака, Жожіньйо, Нелсон – Жезус, Мартінеллі

Спортінг: Адан – Сен-Жюст, Діоманде, Інасіо – Есгаю, Гонсалвеш Педру, Угарте, Рейс – Трінкау, Паулінью, Едвардс