Ліга конференцій. 1/8 фіналу

Істанбул – Гент – 1:4 (перший матч – 1:1)

Голи: Янузай, 88 – Орбан, 31, 32, 34, Куйперс, 37

Перший поєдинок команд завершився нічиєю 1:1, втім, Гент виглядав куди гострішим вже тоді, а в матчі-відповіді зумів промовисто довести свою перевагу. Власне, зробив це ледь не самотужки згаданий Гіфт Орбан.

На 31-й хвилині нігерійський нападник відкрив рахунок, реалізувавши вихід сам на сам. Через півтори хвилини Орбан уже радів другому м’ячу – Гіфт здалеку поцілив у дев’ятку.

Заледве розігравши м’яч з центра поля, турки отримали ще один удар від 20-річного бомбардира, і матч можна було припиняти. На те, щоб забити три голи Орбану знадобилося 3 хвилин і 24 секунди, що стало найшвидшим хет-триком в історії єврокубків.

Невдовзі після історичного досягнення нігерійця Гент забив ще раз, а Істанбул спромігся лише на гол престижу наприкінці матчу. Бельгійці стали першими чвертьфіналістами Ліги конференцій.