Чемпіонат Англії. Тур 27

Борнмут – Ліверпуль – 1:0

Голи: Біллінг, 28

Вже на 9-й хвилині півзахисник господарів Уаттара міг відкривати рахунок, але не реалізував вихід сам на сам. Підопічні Клоппа, утім, не зробили правильних висновків і у середині тайму дозволили Борнмуту, який у першому колі знищили 9:0, організувати ще одну гостру атаку. Цього разу згаданий Уаттара залишив у дурнях кількох захисників Ліверпуля та виклав бездоганну передачу на Біллінга, який не схибив.

Після свого голу Борнмут завдав лише три удари по воротах гостей. В Ліверпуля пострілів назбиралося 15, однак жоден з них так і не став результативним. Відзначитися "червоним" не вдалося навіть з пенальті – Мохамед Салах пробив повз ворота. Після принизливого розгрому Манчестер Юнайтед (7:0) Ліверпуль перервав свою серію з п’яти поспіль матчів без поразок в АПЛ і залишився на 5-й сходинці. "Вишні" вирвалися із зони вильоту, підійнявшись на 16-те місце.

Додамо, що Ілля Забарний, який все ще відновлюється після травми щиколотки, знову не потрапив до заявки Борнмута.