Ліга конференцій. 1/8 фіналу. Перші матчі

Андерлехт – Вільяреал – 1:1

Голи: Дреєр, 57 – Трігерос, 28

Шериф – Ніцца – 0:1

Гол: Амрауї, 45+3

Нагадаємо, у попередньому раунді Ліги конференцій АЕК вибив із турніру СК Дніпро-1 (1:0). Далі кіпріотам дістався один із найскладніших опонентів – Вест Хем. Британці вийшли вперед на 36-й хвилині: Бенрахма навісив з флангу – Антоніо, ледь торкнувшись м'яча головою, переправив його у сітку. А ще до перерви хавбек "молотобійців" оформив дубль. У другому таймі рахунок залишився незмінним. 2:0 – Вест Хем заробляє комфортний гандикап на наступний поєдинок.

У паралельному матчі за Вільяреал у першому таймі відзначився Трігерос після пасу Чуквуезе. По перерві за Андерлехт голом відповів Дреєр. У підсумку гра завершилася бойовою нічиєю – 1:1.

У ще одному поєдинку Шериф, який у минулому сезоні очолював Юрій Вернидуб, поступився Ніцці. Французи відкрили рахунок у компенсований до першого тайму час. Амрауї ударом з-за меж штрафного вгатив м'яча у праву "дев'ятку". Цей гол виявився вирішальним у поєдинку – 1:0 на користь Ніцци.

Володарів путівок у наступний раунд Ліги конференцій остаточно визначать 16 березня.