У першому таймі командам не вдалося розмочити рахунок. Копмейнерс перевірив реакцію голкіпера з-за меж штрафного, але удар вийшов надто слабким. Невдовзі Бету вийшов на побачення з Муссо, проте програв цей двобій.

По перерві Сільвестрі довелося рятувати свою команду після пострілу Лукмана. За кілька хвилин нападник змарнував ще один гольовий момент, спрямувавши мʼяч повз праву стійку. Муссо також не залишився без роботи – голкіпер красивим сейвом зруйнував плани Товена. Господарі на чолі з Пашалічем зробила останню спробу вирвати перемогу, але марно. Нічия – 0:0.

Отже, Аталанта посідає 6 місце у Серії А, яке дозволяє грати у Лізі конференцій, та має у своєму активі 42 очки. А ось Удінезе йде 9-м з 32 балами.