Гості шокували Ювентус голом ще на 2-й хвилині матчу після розіграшу кутового. Буонджорно скинув на Карамо, а той з близької відстані розстріляв ворота суперника.

Господарі організували швидку атаку, яка завершилася ударом Куадрадо – мʼяч після серії рикошетів влучив у ціль. Після цього Іліч вчасно віддав на Санабрію, а йому залишилося лише замкнути. Перевага Торіно тривала недовго. Через кілька хвилин Даніло відновив паритет, не залишивши шансу голкіперу завдяки рикошету від стійки.

По перерві Влаховіч та Сінго могли виводити свої команди вперед, але обом не вистачило точності. Натомість Бремер виграв боротьбу на другому поверсі та головою відправив мʼяч у лівий кут, а згодом Рабйо поставив фінальну крапку в матчі, зафіксувавши перемогу господарів з рахунком 4:2.

Отже, Ювентус наразі посідає 7 місце у Серії А та має у своєму активі 35 очок. Натомість Торіно опинився на 9 сходинці з 31 балом.