У першому таймі обидві команди створювали небезпечні моменти. Втім з реалізацією значно краще у "джмелів". Адейємі отримав передачу від Ройса та з розвороту п'яткою відправив м'яч у ворота. Невдовзі Мален подвоїв перевагу з близької відстані. У гостей свої шанси втратили Нідерлехнер та Ріхтер – голкіпер залишився непохитним.

Одразу по перерві Герта відіграла один гол. Тусар запустив гармату, а м'яч рикошетом від поперечини влучив у ціль. Борусія заробила небезпечний штрафний. Ройс взяв на себе відповідальність і красиво закрутив у праву дев'ятку. Фінальну крапку в матчі поставив Брандт, який зробив рахунок 4:1.

Отже, "джмелі" піднялися на друге місце у турнірній таблиці з 43 очками. Стільки ж у Баварії та Уніона. Натомість Герта залишилася у зоні вильоту – 17 сходинка та 17 пунктів.