Український захисник поєдинок розпочав у стартовому складі і відзначився уже на 14-й хвилині. Соболь прорвався рідним лівим флангом і зряче відпасував на Діалло, який вгатив м'яча у сітку.

Ще до перерви господарі забили вдруге. З ударом Гамейро голкіпер Анже впорався, але Діалло блискуче зіграв на добиванні, головою переправивши м'яч у сітку та оформивши дубль. Для сенегальця це 12 гол у цьому сезоні в Лізі 1 – стільки ж, як у суперзірки ПСЖ Неймара.

По перерві Соболь дещо зіпсував враження від вдалого старту. Українець привіз пенальті, влетівши у спину форварда гостей Сіма. Вирок реалізував Бенталеб. Едуард провів на полі весь матч. Зокрема, віддав 14 точних пасів (87%) та виграв 14 єдиноборств.

Команда українця зуміла втримати перемогу – 2:1. Зараз Страсбур перебуває на 15-му місці, за два кроки від зони вильоту. Анже продовжує маринуватися на самому дні турнірної таблиці – 20 сходинка, 10 пунктів.