Екстракляса, 21-й тур

Краковія – Сталь Мелець – 2:1

Голи: Какабадзе, 47, Макуч, 86 – Хінокіо, 37

Краковія зустрічалась зі Сталлю у 21 турі Екстракляси й перемогла. Хоча все розпочиналось не надто добре для команди 33-річного українця. Перший тайм "смугасті" програли з рахунком 0:1. Проте по перерві все змінилось.

Посприяв цьому Коноплянка. Євген вже на 47 хвилині чудово закинув у штрафний, а Какабадзе з гострого кута переправив м'яч у ворота. А наприкінці матчу автор гола відзначився асистом. Краковія перемогла 2:1 й піднялась на 4 сходинку, набравши 32 очки. Відставання від першого Ракува становить 14 пунктів.

Варто зауважити, що сьогодні, 17 лютого, журналіст Ігор Бурбас повідомив, що Євген повернеться у збірну України після тривалої перерви. Хавбек повинен стати частиною делегації на матч проти Англії.