Барселона вилетіла у ЛЄ, посівши третю сходинку у групі ЛЧ з Баварією, Інтером та Вікторією. Натомість Манчестер Юнайтед пробився у 1/16 фіналу з другої позиції у квартеті з Реал Сосьєдадом, Шерифом та Омонією.

Командам не вдалося відкрити рахунок у першій половині. На 28-й хвилині Вегхорст вибіг на побачення з Тер Штегеном, але не зміг переграти німецького кіпера. Ближче до перерви свої моменти змарнували Рашфорд та Альба.

У другому таймі нарешті прийшли голи. Маркос Алонсо розмочив рахунок, замкнувши головою подачу з кутового. Втім Манчестер Юнайтед за 9 хвилин оформив камбек. Рашфорд відновив паритет завдяки філігранному асисту від Фреда. А незабаром Жюль Кунде випадково зрізав м'яч корпусом у власні ворота після розіграшу кутового.

Рафінья врятував каталонців від поразки на 76-й хвилині дивовижним голом. Бразилець, здавалося, прострілював на Лєвандовскі, однак поляк чи то не дотягнувся, чи то пропустив м'яч, затуливши Де Хеа огляд.

Отже, володар путівки в 1/8 фіналу визначиться в Манчестері рівно за тиждень, 23-го лютого. Початок матчу – о 22:00.