Ліверпуль перед дербі набрав лише одне очко в чотирьох матчах АПЛ. Натомість Евертон після зміни наставника несподівано шокував Арсенал. Команда Дайча здобула мінімальну перемогу (1:0) над лідером чемпіонату.

"Червоні" з перших хвилин почали грати активніше, Евертон переважно оборонявся. Один зі своїх моментів "іриски" змарнували, після подачі з кутового Тарковскі влучив у стійку. Господарі цим скористалися та побігли в контратаку. Салах після передачі Дарвіна Нуньєса перекинув м'яч через голкіпера та вивів Ліверпуль вперед.

По перерві "червоні" подвоїли свою перевагу. Трент прострілив з-під Миколенка, а Гакпо перевів м'яч у порожні. Команда Клоппа продовжувала тиснути, однак Евертону вдавалося відбиватись. На 69-й хвилині Миколенко пішов у жорстокий підкат проти Салаха, однак фолу не було – українець заробив аут.

Під завісу зустрічі Робертсон спровокував Пікфорда, а той відмахнувся, внаслідок чого відбулася сутичка між фуболістами – довелося втручатися стюардам. Попри створені моменти, "червоні" більше не змогли відзначитися. Ліверпуль піднявся на 9-те місце АПЛ (32 очки), а Евертон залишається у зоні вильоту з 18 пунктами.

Миколенко підключався до атак, підбирав м'яч, однак допомогти своїй команді забити хоча б один гол не зміг. До слова, портал SofaScore оцінив дії Віталія Миколенка у 6,6 бала.