В Неаполі лідер чемпіонату Італії приймав останню команду Серії А. Сподіватися на очки могли хіба що найоптимістичніші фани Кремонезе.

Тим паче, що господарі доволі швидко вийшли вперед. На 22 хвилині зустрічі Хвіча Кварацхелія сміливо пішов на суперника, увійшов у карну зону гостей і влучно пробив у дальній кут. Символічно, що саме так грузин відсвяткував власне 22-річчя!

У першому таймі Наполі змарнував ще декілька розкішних моментів подвоїти перевагу, тож на перерву суперники пішли за мінімальної переваги господарів.

Бодай якась інтрига прожила недовго. На 65 хвилині Осімхен забив один з найлегших голів у кар'єрі. Після подачі з кутового м'яч пострибав по штрафному Кремонезе і врешті відлетів до нападника, який з лінії воріт відправив його в сітку. Крапку у зустрічі поставив Ельмас, довівши рахунок до розгромного – 3:0.

Наполі здобув шосту поспіль перемогу в Серії А. "Блакитні" набрали 59 очок і закріпилися на вершині. У Кремонезе все ще лише 8 балів – 20 позиція.