Бергамаски з перших хвилин були активнішими, тож повели в рахунку на 22-й хвилині. Дзаппакоста продемонстрував холоднокровність в штрафному, відправивши м'яч у праву дев'ятку. Футболісти Лаціо намагалися щось створити у відповідь, але спроби марні.

По перерві команди демонстрували нудну гру. Лише на 65-й Аталанта змогла подвоїти перевагу – Хьойлунд ефектно приборкав сильну передачу та зробив рахунок 0:2.

Наприкінці матчу підопічні Саррі активізувалися. Лаццарі легко обвів захисників та пробив, однак Муссо виконав блискучий сейв. Відіграти хоча б один гол Лаціо не зміг.

У підсумку Аталанта піднялася на 3-тє місце у турнірній таблиці Серії А, маючи 41 очко. Така ж кількість залікових балів у Роми та Мілана. Натомість Лаціо перебуває на 6-й сходинці (39 пунктів).