"Каноніри" з перших хвилин поєдинку взялись штурмувати ворота "бджіл". Сака класно вивів Едегора на вбивчу позицію для удару, але оборонець не дозволив Мартіну влучно пробити. Вже незабаром почав пристрілюватись й Зінченко – підібрав м'яч у штрафному та відправив його високо над поперечкою. Брентфорд також створював гострі епізоди, однак Тоуні навіть з 10 метрів примудрився пробити у поперечку.

По перерві Артета випустив на поле Троссара замість Мартінеллі. Вже за кілька хвилин "джокер" зіграв – 1:0. Мінімальна перевага Арсенала протрималась недовго, на 74-й Тоуні нарешті зміг влучити у площину воріт. До фінального свистка суперники так і не визначили сильнішого.

Отже, лондонський клуб продовжує лідирувати у турнірній таблиці, здобувши 51 бал. Брентфорд розташувався на 8-й позиції (34 очки). Манчестер Сіті може скоротити відставання від "канонірів" до 3 пунктів, маючи ще 1 матч в запасі.