Товариський матч

Шахтар – Сараєво – 4:0

Голи: Степаненко, 28, Траоре, 33, 55, Судаков, 36,

"Гірники" провели свій останній спаринг в рамках підготовки до другої частини сезону. Шахтарю нарешті вдалося здобути свою першу перемогу на зборах проти п'ятої команди Боснії та Герцеговини.

Ще у першому таймі донецька команда забила три м'ячі у ворота Сараєво. Для цього Шахтарю знадобилося лише 8 хвилин. Спочатку Степаненко гарматним пострілом з-за меж штрафного поцілив у верхній кут, а згодом Траоре скористався помилкою суперника та з близької відстані розстріляв ворота суперника. Розгромним рахунок зробив Судаков.

По перерві донецька команда продовжила домінувати на полі. Бондаренко скинув на Траоре, який вийшов на побачення з голкіпером та результативно завершив чудову комбінацію. Натомість футболісти Сараєво не зуміли нічим відповісти "гірникам". Фінальний свисток зафіксував перемогу підопічних Йовічевіча з рахунком 4:0.

Нагадаємо, що 16 лютого Шахтар у Варшаві протистоятиме Ренну в першому матчі плей-офф Ліги Європи.