Контрольний поєдинок

Динамо – Аустрія Лустенау – 2:2

Голи: Попов, 52, Вівчаренко, 60 – Фрідрікас, 28, 34

Кияни не дуже впевнено розпочали матч, тож вже на 26-й хвилині Нещерет виймав м'яч із сітки воріт. Фрідрікас надпотужним ударом здалеку поцілив у ближню дев'ятку. Через 10 хвилин він оформив дубль. Кияні нічим не відповіли, тож на перерву пішли за рахунку 0:2.

У другому таймі підопічні Луческу заграли краще. Попов відіграв один м'яч – Гармаш пробивав штрафний, а захисник вдало зіграв на добиванні. Згодом Вівчаренко розкішним ударом зрівняв, забивши у верхній кут воріт. "Біло-сині" створили ще кілька небезпечних моментів, але реалізація підвела команду.

Додамо, що у першому таймі на поле вийшов 17-річний Матвій Пономаренко – форвард, який на правах оренди виступає за Зорю U-19.

Наступний товариський матч кияни зіграють 3 лютого проти житомирського Полісся, старт о 16:00.