Кияни провели вже другий спаринг у рамках підготовки до весняної частини чемпіонату України. Цього разу суперником Динамо був найтитулованіший клуб Словенії – Марібор.

У першому таймі команди лише обмінялися фолами та кількома небезпечними моментами. Однак по перерві було досить гаряче.

Динамівці пропустили на 49-й – Антолін пробив під стійку. Згодом Ванат заробив пенальті, взявся виконувати і зрізав повз ворота. На 75 хвилині Лонвейк на нервах отримав другу жовту та покинув поле. За домовленістю команд його замінив Беніто.

Словенці забили вдруге – Брніч легко розібрався з обороною української команди. Наприкінці гри кияни відзначились небезпечним моментом, але кіпер словенців на місці. Матч завершився поразкою Динамо (0:2).