Стартовий тайм поєдинку завершився без голів. Осасуна змогла відкрити рахунок аж на 71-1 хвилині. Рубен Гарсія після навісу з лівого флангу скинув на Авілу, а той вразив дальній кут воріт гостей.

Щоб втримати перевагу, памплонцям забкракло всього 90 секунд. На 90+5 хвилині Ен-Несірі після навісу Сусо переправив м'яч у сітку та подарував надію Севільї, перевівши гру в екстра-тайм. Однак підопічні Сампаолі цією нагодою не скористалися. Абде Еззалзулі поставив ефектну крапку у протистоянні, забивши у ближній кут – Буну лише провів м'яча поглядом.

2:1 – Осасуна вперше за 20 років змогла пробитися у півфінал Кубка Іспанії, куди вже вийшла Барселона. Для Севільї ж продовжується смуга невдач. У регулярному чемпіонаті андалусійці йдуть на 15 місці – нещодавно вони взагалі перебували у зоні вильоту.