Кубок Франції, 1/16 фіналу

Марсель – Ренн – 1:0

Гол: Гендузі, 59

Український новачок "олімпійців" Руслан Маліновський лише нещодавно перебрався у Лігу 1, втім вже вдруге потрапив у стартовий склад команди на матч. Раніше він відіграв 66 хвилин проти Лор'яна (3:1) і 23 хвилини проти Труа (2:0), але результативними діями не відзначався. У 1/32 фіналу Кубка Франції Марсель переграв клуб з трясовини Єр. Натомість Ренн, який вже у лютому стане суперником Шахтаря у плей-офф Ліги Європи, залишив за бортом турніру Бордо з Данилом Ігнатенком.

Маліновський ледь не оформив дебютний гол за "фокейців" вже на старті матчу. Українцю довірили виконати штрафний метрів за 35 від воріт. Руслан ризикнув пробити з далеку, однак влучив у стійку. Це міг бути шедевр! До свистка на перерву команда українця переважала Ренн за ударами – 6 у Марселя проти 1 у "червоно-чорних".

У другій половині долю матчу визначив Маттео Гендузі. Лоренц Ассіньон втратив кілька чудових нагод врятувати Ренн від поразки. Отже, Марсель проходить у 1/8 фіналу Кубка Франції. "Червоно-чорні" вилетіли з турніру.