Контрольний матч

Шахтар – Аустрія – 1:2

Голи: Бондаренко, 79 (пен) – Холланд, 24, Копп, 72

Команда Ігора Йовічевіча розпочинала зимові збори матчем проти Аустрії – 24-разового чемпіона Австрії. Для "гірників" цей поєдинок став першим у поточному сезоні без Михайла Мудрика, який встиг стати одним з лідерів команди.

Тотовицький міг відкривати рахунок вже на 10-й хвилині. Півзахисник протягнув м'яча з центра поля і пробив – невдало. На екваторі тайму Джеймс Холланд вивів Аустрію вперед ефектним пострілом метрів з 15 у кут воріт Шевченка.

По перерві Шахтар вийшов на поле у повністю новому складі, втім так і не зміг перевернути хід матчу. Копп подвоїв на 72-й хвилині, а вже за кілька миттєвостей Конопля заробив пенальті. Пробити 11-метровий довірили Бондаренку – Артем не підвів. До фінального свистка "гірникам" так і не вдалося врятуватись від поразки – 1:2.

Нагадаємо, 27 січня Шахтар зіграє проти словенського Копера. Стартовий свисток пролунає о 16:30 за Києвом.