Товариський матч

СК Дніпро-1 – Пахтакор – 3:0

Голи: Клименчук, 25, Довбик, 33, Танковський, 62

Українська команда зустрічалася на полі з лідером Суперліги Узбекистану Пахтакором, який тренує екс-нападник Динамо Максим Шацьких. Обидва колективи на початку матчу діяли обережно та майже не ризикували на чужій половині поля.

Лише під завісу тайму гра загострилася. Дніпряни почали високо пресингувати суперника і це дало свої результати. Голкіпер Пахтакора намагався вибити м'яч, але підковзнувся. Довбик моментально обікрав суперника, зробив передачу на Клименчука, який відкрив рахунок у матчі. Невдовзі Довбик знову увірвався до штрафного і подвоїв перевагу СК Дніпро-1.

По перерві Танковський після передачі Підлепенця розстріляв ворота суперника з лінії карного майданчика. Згодом Довбик вийшов на побачення з голкіпером – не вистачило влучності. Матч завершився перемогою СК Дніпро-1 з рахунком 3:0.

Нагадаємо, що у першому спарингу дніпряни розписали бойову нічию з тбіліським Динамо – 3:3.