Лідер Серії А Наполі був беззаперечним фаворитом у матчі з Сампдорією, яка бореться за виживання. Гості вже на другій хвилині отримали шанс відкрити рахунок. Арбітр призначив пенальті після того, як Мурру завалив у карному майданчику Замбо-Ангісса. Пробивати 11-метровий пішов Політано – влучив у праву стійку.

Невдовзі Руй виконав простріл, який замкнув Осімхен та вивів свою команду вперед. Сампдорія спробувала щось створити, але марно. Ситуація стала ще гіршою після того, як Рінкон отримав червону картку за грубий підкат.

У другому таймі підопічні Станковіча змушені були відбиватися. Хороший шанс подвоїти перевагу був у Кварацхелія – не вистачило точності. Господарі продовжили помилятися. Цього разу Вієйра зіграв рукою у власному штрафному. Ельмас холоднокровно розстріляв ворота суперника та закріпив перемогу з рахунком 2:0.

Отже, Наполі на першому місці з 44 очками. Підопічні Спаллетті відірвалися від Ювентуса вже на 7 балів. Натомість Сампдорія на 18 сходинці з 9 пунктами.