Вест Хем – Брентфорд – 0:2

Голи: Тоуні, 18, Дасілва, 43

Ліверпуль – Лестер – 2:1

Голи: Дьюсбері-Хол, 4, Фас, 38 (автогол), 45 (автогол)

"Молотобійці" вдома поступилися Брентфорду. "Бджоли" двічі забили ще у першій половині зусиллями Тоуні та Дасілви. По перерві гості втримали перевагу. Отже, Брентфорд здобув 23 очки та посідає 9 сходинку турнірної таблиці. Вест Хем ризикує потрапити у зону вильоту – 17 місце, 14 залікових балів.

У паралельному поєдинку між Ліверпулем та Лестером боротьба була набагато епічнішою. Дьюсбері-Хол несподівано відкрив рахунок вже на 4-й хвилині, ефектно протягнувши м'яч майже з центра поля. Втім далі у "лисів" щось пішло не за планом.

Під завісу тайму Ваут Фас заніс у свій пасив два автоголи. Спершу зрізав у власні ворота простріл з флангу. Далі "зіграв на добиванні" після удару в стійку Нуньєса. У другому таймі команди не забивали, тож "червоні" не оформивши жодного голу перемогли – 2:1.

Додамо, Ліверпуль (6 місце, 28 очок) впритул наблизився до Манчестер Юнайтед (5 позиція, 29 балів). Лестер – на 13-й сходинці з 17 очками в активі.