У першому таймі команди не завдали жодного удару в площину воріт. Небезпечних моментів також було обмаль. Варто відзначити лише удар Кемпбела з лінії штрафного майданчика – підвела влучність.

По перерві гра стала динамічнішою. Моріта вирішив випробувати удачу та потужно пробив по воротах з метрів 20-и. Проте Кейлор Навас зіпсував плани японця та врятував свою команду розкішним сейвом.

Номінальні господарі отримали шанс відзначитися з небезпечного штрафного після грубого фолу Кальво. Порушник отримав жовту та пропустить наступну гру. Проте Камада влучив прямо у стінку.

Непередбачувано забила Коста-Ріка. Фуллер неочікувано отримав м'яч від супрника прямо перед карним майданчиком та закрутив його у дев'ятку. Японія пішла всіма силами в атаку, але "синім самураям" відверто не щастило.

Отже, у Японії та Коста-Ріки по 3 бали. Стільки ж в Іспанії, але вона ще повинна зіграти з Німеччиною (0 очок). Матч відбудеться сьогодні, 27 листопада, о 21:00.