Гості несподівано відкрили рахунок на 22-й хвилині зусиллями Хараламбоса Лікоянніса, але вже за мить Джеко зрівняв головою. На домашній арені Інтера запанувала напружена атмосфера. Гарі Медель поштовхався з Лаутаро Мартінесом – обидва отримали по "гірчичнику".

Ще до перерви господарі оформили камбек завдяки забитим м'ячам Федеріко Дімарко та того ж таки Мартінеса. А по перерві продовжили гольову феєрію. Дімарко оформив дубль, Чалханоглу реалізував 11-метровий після того, як Соса зіграв рукою у власному штрафному. Госенс поставив крапку, констатувавши фіаско Болоньї – 1:6.

Додамо, Інтер (27 очок, 4 місце) потіснив Аталанту (27 балів, 5 позиція) з зони Ліги чемпіонів за різницею м'ячів. Болонья посідає 13 сходинку з 16 очками в активі.