До поєдинку проти підопічних Конте команда Клоппа підходила з двоматчевою серією поразок в АПЛ. Щоправда, дуель в Лондоні розпочалася для гостей просто казково. Нуньєс знайшов у карній зоні суперника Салаха і єгиптянин вивів Ліверпуль уперед.

А уже перед перервою лідер "червоних" оформив дубль. Ерік Дайєр у простій ситуації подарував м'яч Мохамеду, Салах втік на побачення з Льорісом та елегантно перекинув голкіпера.

Доволі спокійний плин другого тайму сколихнув трохи несподіваний гол Кейна. Нападник увірвався в штрафний гостей, отримав своєчасний пас від Кулусевскі та потужно пробив у дальній кут. Без шансів для Алісона. До фінального свистка господарі створили ще декілька гострих моментів, але відігратися так і не спромоглися – 1:2.

Ця перемога підняла мерсисайдців на 8 сходинку АПЛ (19 очок), Тоттенхем на четвертій позиції (26 балів).