До поєдинку Мілан підходив після ефектного розгрому загребського Динамо у Лізі чемпіонів (4:0) та впевненої перемоги над Монцою (4:1) у попередньому турі Серії А. Проте "бики" проявили свій норов, не знітившись перед більш іменитим суперником.

На 35 хвилині "гранатові" майстерно розіграли штрафний. Лазаро виконав навісну передачу, Джіджі виграв повітря і відправив м'яча у сітку. Шкіряний зачепив поперечку, однак таки влетів у правий кут воріт "россонері". А всього через дві хвилини Міранчук подвоїв перевагу Торіно.

По перерві господарі таки змогли скоротити відставання. Гармату з лінії штрафного розрядив Мессіас – 1:2. Однак врятуватися від поразки "червоно-чорним" не вдалося.

Мілан опинився на третьому місці в турнірній таблиці Серії А (26 пунктів). Аталанта Маліновського випереджає його на одне очко. Торіно на 9 щаблі (17 пунктів).