Голи: Таремі, 33, 70, Еванілсон, 57, Еуштакіо, 60,

Нереалізований пенальті: Ланг, 51

Інтер – Вікторія Пльзень – 4:0

Голи: Мхітарян, 35, Джеко, 42, 66, Лукаку, 87

Українські легіонери Брюгге Роман Яремчук та Едуард Соболь не потрапили у стартовий склад проти Порту. Саме гості були активнішими у першій половині зустрічі і це дало свої результати. Таремі відгукнувся на передачу партнера та з-за меж штрафного фантастичним ударом розстріляв ворота суперника.

По перерві Брюгге заробив пенальті. Причому довелося пробивати двічі, адже під час першої спроби рефері помітив порушення. Проте ні Ванакен, ні Ланг не змогли забити – Діогу Кошта блискуче парирував обидва удари.

Натомість португальці розпочали гольову феєрію – дубль Таремі, безжальний постріл Еванілсона та влучання Еуштакіо.

Отже, Брюгге лідирує з 10 очками, а одразу за ним Порту з 9-ма. Далі йдуть Атлетіко та Байєр – 4 та 3 бали відповідно.

У паралельному матчі Інтер спокійно розібрався з відвертим аутсайдером своєї групи. Вікторія Пльзень не змогла заробити жодного очка. У першому таймі відзначився екс-гравець Шахтаря Генріх Мхітарян та Джеко, який заштовхав м'яч у порожні ворота.

У другому таймі господарі продовжили домінувати. Джеко забив вдруге, а Лукаку зробив рахунок розгромним – 4:0.

Італійці мають десять очок та посідають друге місце, а Вікторія Пльзень залишилася на дні з нулем. Лідирує Баварія (12 балів), а на третій позиції перебуває Барселона (4 бали), яка вже точно не зіграє у плей-офф ЛЧ.