Юнацька ліга УЄФА 2022/23

Галатасарай U-19 – Рух U-19 – 1:3

Голи: Акман, 34 – Столярчук, 4, Ердем, 8 (А), Добрянський, 79

Підопічні Пономарьова відкрили рахунок вже у дебюті зустрічі – Столярчук влучно пробив головою. За лічені хвилини Ердем організував автогол та подвоїв перевагу рухівців. Після цього гравці Галатасарая активізувалися та все ж реалізували один із моментів. Акман потужно пробив з-за меж штрафного – без шансів для голкіпера. Рахунок став 1:2.

По перерві команди демонстрували більш спокійний футбол, інколи створюючи небезпечні моменти. Проте львівському колективу все-таки вдалося забити ще. Підгурський розігнав чудову атаку, а Добрянський впевнено пробив по воротах суперника. Турецькі футболісти не змогли нічим відповісти, тож матч завершився з рахунком 3:1 на користь рухівців.

Нагадаємо, матч-відповідь між Рухом та Галатасараєм відбудеться 2 листопада в Польщі.