Юнацька ліга УЄФА. Тур 5

Селтік U-19 – Шахтар U-19 – 0:1

Голи: Погорілий, 64

Нереалізований пенальті: Брукс, 19

"Гірники" у першому поєдинку з Селтіком перемогли з рахунком 2:1. Тому суперник у матчі-відповіді прагнув реваншу. Шотландці отримали свій шанс вже на 19-й хвилині, заробивши пенальті, проте Брукс не зміг реалізувати 11-метровий. Твардовський не дозволив порушити свої володіння.

По перерві донецька команда більше тиснула на господарів та гостріше атакувала. Шахтарю все ж вдалося вийти вперед після влучного пострілу Погорілого. Шотландці так і не змогли врятувати ситуацію.

Отже, наразі Шахтар йде другим у турнірній таблиці своєї групи з 9-ма очками та відстає від Реала на 4 бали. Одразу за "гірниками" розташувалися РБ Лейпциг (4) та Селтік (3). Цей результат дозволив Шахтарю пробитися у плей-офф Юнацької ліги УЄФА.