Інтер повів у рахунку ще в дебюті зустрічі – Барелла пробив у лівий нижній кут воріт. Поки гравці Фіорентини намагалися чимось відповісти, Мартінес подвоїв перевагу "нерадзуррі". Колективи дещо підвищили темп гри, а рефері після перегляду одного з епізодів вказав на 11-метровий. Кабрал впевнено забив.

По перерві Інтер намагався забити ще, проте на 60-й хвилині Іконе вдало реалізував свій момент та зрівняв рахунок. Підопічні Індзагі заграли агресивніше, а згодом вимагали від арбітра пенальті, який все ж таки було призначено. Мартінес потужно пробив у верхню дев'ятку та записав до свого активу дубль.

Проте наприкінці гри Йовіч переграв голкіпера та зробив рахунок 3:3. Здавалося б, це все, але Мхітарян врятував Інтер, організувавши гол у компенсований арбітром час.

Інтер піднявся на 7-ме місце з 21 очком, а Фіорентина розташовується на 13-й сходинці (10 очок).