Маккабі Хайфа – Ювентус – 2:0

Голи: Ацілі, 7, 42

Копенгаген – Манчестер Сіті – 0:0

Вилучення: Гомес, 30 (МС, пряма червона)

Для Ювентуса матч розпочався невдало – вже на 7 хвилині ворота туринців спиною вразив Ацілі. Маккабі Хайфа тотально переважав, що конвертувалось у дубль Ацілі після чудового удару. Аллегрі зробив низку замін по перерві, його підопічні мали кілька моментів, але реалізація підвела. Ізраїльтяни та італійці, маючи по три пункти, залишились на дні групи H.

Попередній матч Ман Сіті проти Копенгагена завершився побиттям 5:0. Гвардіола здійснив ротацію, залишивши у запасі навіть Холанда. Проте це не був день "містян": гол Родрі було скасовано після перегляду VAR через гру Мареза рукою, Ріяд також не зумів реалізувати пенальті, а Гомес отримав пряму червону за фол останньої надії.

По перерві Манчестер прагнув змінити гру і намагався тиснути, але команда Хочолави (грав за Чорноморець та Шахтар) зуміла вистояти. Сіті залишився першим у квартеті G, набравши 10 пунктів. Копенгаген піднявся на третє місце з двома очками.