Андрій Лунін вперше у поточному сезоні потрапив у стартовий склад на матч проти Осасуни завдяки травмі основного голкіпера "вершкових" Тібо Куртуа. Бельгієць зазнав ушкодження під час виступу за національну збірну, тому пропустить низку поєдинків.

У першій половині Карім Бензема розпочав антипарад власного марнотратства. Французький форвард міг відкривати рахунок на 38-й хвилині, але після потужного удару м'яч пролетів повз ліву стійку. Ще до свистка на перерву Вінісіус встиг здобути перевагу для Реала голом-красенем з-за меж штрафного.

На початку другої половини Осасуна несподівано зрівняла. Лунін обрав невдалу позицію та пропустив "за комірець" удар Кіке Гарсії головою. Наприкінці гри Бензема заробив пенальті, втім не зміг його реалізувати. Підсумковий рахунок – 1:1.

Отже, Реал втрачає одноосібне лідерство в турнірній таблиці (19 очок). Барселона (також 19 пунктів) очолює Ла Лігу за різницею м'ячів. Осасуна – на 6-му місці, 13 балів.