Команди не вражали гольовими моментами у першій половині. Тьон Копмейнерс змарнував найкращу нагоду господарів поля відкрити рахунок на 25-й хвилині – голкіпер "фіалок" оформив ефектний сейв. Наприкінці тайму Роландо Мандрагора перехоплюючи м'яч ледь не вдарив суперника ногою в обличчя. Арбітр спочатку показав йому червону картку, втім після перегляду VAR скасував своє рішення.

По перерві Аталанта нарешті відкрила рахунок. Луїс Мурієль отримав м'яч після викидання ауту, прослизнув у штрафний суперника й віддав філігранний простріл на Адемолу Лукмана, якому залишалось забити у порожні ворота. Руслан Маліновський замінив автора забитого м'яча на 74 хвилині та допоміг своїй команді зберегти перевагу на табло до фінального свистка – 1:0.

Додамо, Аталанта здобуває 20 очок та лідирує в турнірній таблиці разом з Наполі (також 20 балів). Фіорентина – 11 місце, 9 балів.