УПЛ. 5-й тур

Зоря – Кривбас – 2:2

Голи: Хобленко, 9 (пен.), Волошин, 66 – Кирюханцев, 18, 28

"Мужики" та криворіжці пішли на міжнародну паузу з різних кінців турнірної таблиці. За підсумками 4-х турів луганці вибились в лідери, здобувши 9 очок. Тоді як підопічні Юрія Вернидуба не забили жодного м'яча та опустились на дно УПЛ з 1 балом в активі.

Голкіпер Зорі допоміг Кривбасу розвіяти гольове прокляття вже на 9-й хвилині. Дмитро Мацапура сфолив проти суперника на виході з воріт та "привіз" пенальті у власні ворота. Хобленко реалізував 11-метровий, ставши автором першого забитого м'яча криворіжців у поточному сезоні УПЛ.

Ще до перерви новачок луганців Кирюханцев вивів номінальних господарів поля вперед, оформивши дубль у дебютному матчі за 10 хвилин. Втім у другій половині Волошин врятував нічию для своєї команди – 2:2.

Отже, Зоря посідає 2-гу сходинку турнірної таблиці з 10 балами. Кривбас ділить з Чорноморцем 16 і 15 місця (у обох – по 2 очки).