Чемпіонат України. Тур 5

Львів – СК Дніпро-1 – 0:3

Голи: Довбик, 39, Гуцуляк, 45, 78

Вилучення: Грисьо, 73

Вже з перших хвилин дніпряни намагалися вийти вперед, однак відкрити рахунок у зустрічі вдалося ближче до завершення першого тайму. Артем Довбик скористався помилкою суперників та зробив рахунок 0:1. Подвоїти перевагу вдалося Гуцуляку вже перед перервою.

На старті другого тайму розпочалася повітряна тривога, тож команди покинули поле. Повернувшись після відбою, підопічні Кучера створили низку небезпечних атак. Згодом Бланко спровокував Грися, а той за відмашку отримав пряму червону.

Дніпряни в більшості забили третій – Гуцуляк оформив дубль. Львів'яни так і не змогли відіграти бодай один м'яч. У підсумку СК Дніпро-1 наразі очолює турнірну таблицю з 12-ма очками, а Львів посідає 9-ту сходинку (4 пункти).