Ліга націй, 5 тур

Шотландія – Ірландія – 2:1

Голи: Хендрі, 50, Крісті, 81 (П) – Іган, 18

У першій половині зустрічі команди створили мізерну кількість небезпечних моментів. Проте в середині тайму одна з атак Ірландії перетворилася на гол – Іган з-за меж штрафного майданчика розстріляв нижній кут воріт.

По перерві господарі ринули виправляти ситуацію. Крісті навісив, а Хендрі головою замкнув подачу. М'яч після рикошету від стійки влетів у ворота.

Під завісу матчу Браун зіграв рукою у власному штрафному та привіз пенальті. Крісті холоднокровно реалізував 11-метровий та приніс перемогу господарям – 2:1.

Шотландія заробила вже 12 очок та скинула з першого місця Україну в групі В1, яка має 10 балів. Натомість Ірландія перебуває на третій сходинці з 4 очками, а одразу за нею Вірменія з 3-ма.