"Містяни" не ловили ґав та ще на першій хвилині відкрили рахунок. Де Брюйне віддав пас у штрафний, на який відгукнувся Гріліш. А вже невдовзі Ерлінг Холанд вчергове довів своє вміння забивати голи. Він приборкав м'яч та потужно пробив у лівий кут. Норвежець став першим гравцем в історії АПЛ, якому вдалося відзначитися у 4-х поспіль дебютних виїзних матчах.

Ситуація для господарів стала ще складнішою після вилучення Натана Коллінза, який жорстко скосив Гріліша. На щастя, обійшлося без травми.

По перерві Фоден зробив рахунок розгромним – асистував Холанд. Вулверхемптону довелося відбиватися, поки гості пресингували. Матч завершився перемогою Ман Сіті – 3:0.

"Містяни" наразі очолюють турнірну таблицю чемпіонату Англії з 17-ма балами, змістивши, принаймні тимчасово, Арсенал (15 очок) українського легіонера Зінченка. Його команда гратиме свій матч туру проти Брентфорда лише 18 вересня о 14:00.