Ліга чемпіонів. Група Е

Мілан – Динамо Загреб – 3:1

Голи: Жиру, 45 (п), Салемакерс, 47, Побега, 77 – Оршіч, 56

Втримувати власні ворота сухими на полі фаворита хорватам вдавалося практично увесь перший тайм. Однак, перед самісінькою перервою динамівці таки сфолили на Леау у власному карному майданчику, а Жиру реалізував пенальті.

Подвоїти перевагу Мілану вдалося одразу після початку другого тайму. Як і в матчі проти Зальцбурга (1:1) спрацювала зв’язка Леау – Салемакерс. Португалець навісив, а бельгієць ефектно пробив головою.

Оршіч спробував відродити інтригу, відквитавши один м’яч. Проте, Стефано Піолі миттю відповів вдалою заміною – Томмазо Побега відзначився через 10 хвилин після свого виходу на поле.

Мілан з чотирма очками одноосібно очолив турнірну таблицю, принаймні, поки свій матч не зіграють Челсі та Зальцбург.