Цюріх – Арсенал – 1:2

Голи: Крюезіу, 44 (п) – Маркіньйос, 16, Нкетіа, 62

Лудогорець – Рома – 2:1

Гол: Каулі, 72, Нонато, 88 – Шомуродов, 86

Поєдинок проти Цюріха Зінченко, як і більшість основних гравців Арсенала, розпочав на лаві запасних. Утім, навіть частково резервним складом лондонці зуміли відкрити рахунок. 19-річний Маркіньйос відзначився після передачі Нкетіа. У другому таймі ці ж футболісти помінялися ролями і знову вивели "канонірів" вперед, адже раніше швейцарцям вдалося відновити рівновагу з пенальті.

На 69-й з лави запасних підійнялися Зінченко та ще кілька основних футболістів Арсенала, які допомогли втримати перевагу.

Усю гру проти Роми в запасі провів Ігор Пластун, що, однак, не завадило його Лудогорцю здобути сенсаційну домашню перемогу. Господарі відкрили рахунок в середині другого тайму. На 86-й узбецький форвард Ельдор Шомуродов, здавалося, врятував "вовків", проте через кілька хвилин бразилець Нонато вирвав тріумф для Лудогорця.

Підопічні Жозе Моурінью зазнали другої поспіль принизливої поразки. Раніше Рома поступилися Удінезе в Серії А – 0:4.