Борусія Дортмунд – Копенгаген – 3:0

Голи: Ройс, 36, Геррейро, 42, Беллінгем, 83

Динамо Загреб – Челсі – 1:0

Гол: Оршіч, 13

Челсі завітав у гості до хорватів. Старт не був за господарями, проте саме вони у дебютній своїй атаці відзначились. Міслав Оршіч втік від оборонців і забив перший гол сезону ЛЧ 2022/23. Одразу по перерві забив П'єр-Емерік Обамеянг, але рефері підняв прапорець, просигналізувавши про офсайд. "Сині" намагались контролювати гру, але цього було замало, щоб відігратись. Динамо Загреб розпочинає груповий етап із сенсаційної перемоги!

У паралельному поєдинку Борусія приймала Копенгаген, за який з перших хвилин вийшов колишній гравець Шахтаря Давид Хочолава. Проте данці не встояли перед вмотивованими дортмундцями і пропустили двічі ще до перерви. Спершу взнаки дався клас Марко Ройса, а кількома миттєвостями пізніше захисник Рафаель Геррейро подвоїв перевагу.

У другому таймі Беллінгем, здавалось, добив Копенгаген, проте колектив на останніх хвилинах зібрався та забив м'яч престижу. Проте VAR його скасував. Фінальний свисток зафіксував розгром 3:0 на Сігнал Ідуна Парк.