АПЛ 2022/23, 6-й тур

Брайтон – Лестер – 5:2

Голи: Томас, 10 (аг.), Кайседо, 15, Троссард, 64, Макаллістер, 71, 90+7 – Іхеаначо, 1, Дака, 33

Поєдинок на Амекс Стедіум подарував уболівальникам чималу кількість забитих м'ячів ще у першому таймі – Лестер відзначився тричі, але раз у своїх воротах (автогол Томаса), Брайтон же завдав одного результативного удару.

Проте по перерві "чайки" продемонстрували жагу до перемоги. Макаллістер забив одразу, але гол скасували після перегляду VAR. Проте наступні два постріли того ж таки Макаллістера та один Троссарда були зараховані. Феєричні 5:2 на табло.

Підопічні Грема Поттера після шести турів йдуть у першій четвірці, випереджаючи Челсі та Ліверпуль на 3 та 4 залікові бали відповідно. Чорна смуга Лестера надалі триває – одне очко та остання сходинка у турнірній таблиці АПЛ.