Севілья – Барселона – 0:3

Голи: Рафінья, 21, Лєвандовскі, 36, Гарсія, 50

Реал Сосьєдад – Атлетіко – 1:1

Голи: Садік, 55 – Мората, 5

Барселона розгромила Севілью. Новачки каталонців Рафінья та Роберт Лєвандовскі здобули комфортну перевагу для "кулес" ще у першому таймі. Польський форвард відзначився вже 5-м забитим м'ячем за Барселону в стартових 4-х турах Прімери. Асистував Лєвандовскі інший новачок команди – Жуль Кунде. По перерві Ерік Гарсія поставив крапку в матчі завдяки гольовій передачі від того ж таки Кунде – 3:0.

Атлетіко в гостях розписав результативну нічию з Реал Сосьєдадом. Альваро Мората вивів "матрацників" веперд вже на 5-й хвилині, втім втримати перемогу мадридцям не вдалося. У другій половині Умар Садік врятував свою команду від поразки.

Отже, Барселона (2 місце, 10 очок) наближається до Реала (1 позиція, 12 балів) в боротьбі за трофей Ла Ліги. В Атлетіко та Реал Сосьєдада по 7 очок в активі, вони розташувались на 6-й та 8-й сходинках відповідно. Севілья ризикує опуститись в зону вильоту, здобувши лише 1 бал за підсумками стартових 4-х турів Ла Ліги.