Ювентус – Спеція 2:0

Гол: Влаховіч, 9, Мілік, 90+2

Наполі – Лечче – 1:1

Голи: Ельмас, 27 – Коломбо, 31

Віктор Коваленко вийшов з перших хвилин на протистояння проти туринського клубу, але результативними діями відзначитись не зумів. Його замінили на 60 хвилині, коли Ювентус вів у рахунку 1:0. Гол на старті поєдинку забив Влаховіч. У доданий арбітром час Мілік відзначився дебютним м'ячем за "б'янконері" й другим у матчі.

У паралельному поєдинку Наполі приймав Лечче. Неймовірним видався перший тайм. Новачок Серії А спершу не реалізував пенальті, за дві хвилини пропустив від Ельмаса і ще кількома миттєвостями пізніше все-таки забив зусиллями Коломбо. Неаполітанці намагались дотиснути суперника, але спроби були марними.

До слова, Ювентус піднявся на 4 сходинку, Спеція йде 13-ю. Наполі розташувався третім, а Лечче опинився на 15 місці турнірної таблиці Серії А.