"Каноніри" цього сезону приємно вражають. У перших двох турах вони святкували перемоги над Лестером (4:2) та Крістал Пелас (2:0). Борнмут же здолав Астон Віллу, а от Ман Сіті поступився. Сьогодні вони програли вдруге за два тижні.

Арсенал грав на виїзді, але це абсолютно не завадило підопічним Артети вести у рахунку 2:0 вже на 11-й хвилині. Едегор оформив дубль, вдало зігравши на добиванні та пробивши після пасу Жезуса. Лондонці не планували зупинятись й одразу по перерві потроїли перевагу.

Це Саліба в один дотик пробив прямісінько під поперечку після пасу Джаки, забивши дебютний м'яч за "канонірів". Але героєм епізоду став Зінченко, який грав з перших хвилин. Олександр схопився за голову після голу оборонця, присів на газон та ще й розвів руками.

Арсенал довів матч до перемоги й очолив турнірну таблицю англійської Прем'єр-ліги з дев'ятьма очками. Борнмут із трьома заліковими пунктами опустився на 14 сходинку.