Ліга Європи. Кваліфікація. Плей-офф

СК Дніпро-1 – АЕК – 1:2

Голи: Сваток, 90 – Альтман, 16, Сваток, 29 (а)

Вилучення: Сарапій (Д), 90+5

Для дніпрян це був перший офіційний поєдинок у 2022 році, до того ж дебют нового головного тренера Олександра Кучера. Кіпріоти скористалися цим і змогли двічі реалізувати перевагу у першому таймі. Фулбек Енглезу прорвався лівим флангом, легко пройшов Танчика й виконав простріл на 11 метрів – Альтман прийняв м'яч, розвернувся й другим дотиком пробив – 0:1.

Невдовзі українці на рівному місці пропустили вдруге. Сваток у боротьбі з Мілічевічем підрізав м’яч у порожні власні ворота.

Втім у перерві Кучер зумів знайти підхід до підопічних, і дніпряни, без перебільшення, домінували у другому таймі – 19 ударів (11 у площину воріт). Проте забити номінальним господарям (матч відбувався у Кошице) вдалося лише раз – Сваток реабілітувався за автогол, забивши після кутового на 90-й хвилині. У компенсований час Сарапій отримав другу жовту, тож у наступному поєдинку команді доведеться обійтися без Едуарда.

Матч-відповідь на Кіпрі відбудеться 25 серпня.