Парижани більш ніж вдало розпочали нову кампанію Ліги 1, перегравши Клермон з розгромним рахунком. Неймар розпочав приниження суперника з 9-ї хвилини – бразилець відкрив рахунок після філігранної передачі Мессі в один дотик. До перерви головний герой матчу встиг ще двічі асистувати Хакімі та Маркіньйосу. Марокканець вколотив ефектний гол у ближній кут.

У другій половині Клермон намагався показати спортивний характер. Господарі створили кілька небезпечних моментів, втім так і не змогли бодай на один м'яч скоротити відставання. Натомість нестримні Неймар та Мессі продовжили феєрити.

На 80-й хвилині бразилець не пошкодував аргентинському партнеру м'яча впритул до воріт суперника, хоча міг і сам оформити дубль. Вже незабаром Ліонель поставив ефектну крапку ударом через себе – Мессі вперше в кар'єрі забив подібним чином.

Підсумковий рахунок – 0:5. ПСЖ робить грандіозну заявку на чергове чемпіонство в Лізі 1.