Ліга конференцій. Кваліфікація. Раунд 2

Ворскла (Україна) – АІК (Швеція) – 3:2

Голи: Степанюк, 4, Козиренко, 24, Челядін, 69 – Стефанеллі, 17, Ларссон, 44

Номінально домашній матч Ворсклі довелося проводити у Швеції, хоча й не на стадіоні АІКа. Так чи інакше, повелися підопічні Віктора Скрипника як справжні господарі, відкривши рахунок вже на 4-й хвилині. Роман Степанюк забив перший гол українських клубів в офіційних матчах 2022 року.

АІК досить швидко відігрався, проте Юрій Козиренко знову вивів вперед полтавців, оформивши свій дебютний в кар’єрі м’яч в єврокубках. Зусиллями Ларссона суперники все ж пішли на перерву за рівного рахунку 2:2.

Утім Артем Челядін за кілька хвилин після свого виходу на заміну ефектним пострілом здалеку приніс Ворсклі сенсаційну перемогу.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень. Знову у Швеції, проте вже на домашньому стадіоні АІКа.