Португалія ще у першому таймі підтвердила свій статус фаворита матчу. Спочатку на 33-й хвилині Канселу вдало прийняв м'яч у штрафному майданчику та потужно пробив у дальній кут, а через мить Гедеш подвоїв рахунок. Обидві гольові передачі у свій актив записав Бернарду Сілва.

По перерві чехи активізувалися. Чудовий шанс забити був у Юречка, але м'яч зрадницьки пролетів повз ворота. Натомість голкіперу Чехії довелося рятувати свою команду після прицільного удару Роналду. Зірковий португалець не зумів відзначитися і лише награв на жовту картку.

Господарі перемогли з рахунком 2:0 та очолили турнірну таблицю. У паралельному матчі групи Іспанія мінімально здолала Швейцарію – 1:0. Єдиний гол у матчі забив Пабло Сарабія на 13-й хвилині.